Lenovo Format Atmak

Lenovo Format Atmak – Lenovo laptoplarda formatlama işlemi teknik servisimiz bünyesinde orjinal işletim sistemi kurulumu ile gerçekleştirilmektedir.
Orjinal olmayan windows işletim sistemi kurulumu teknik servisimizde yapılmaz.

Lenovo notebook modellerinde format işlemi için, windows işletim sisteminde işletim sistemi lisansı bilgisayarların eprom içerisine gömülü durumdadır.O nedenle eski işletim sistemlerinde olduğu gibi, notebook kasası alt yüzeyinde product key bilgisi bulunmaz.

Lenovo format işleminde kurulum ilk aşamasında windows işletim sistemi lisans bilgisini okur ve orjinal olarak kurulumu yapar.Format işlemi sürekli yapılması gereken bir uygulama değildir.Yazılımsal sorunların tespiti ve çözümü daha doğru bir işlemdir.Laptop hard disk kullanım ömrü ve kayıtlı dataların yada prgramların kaybedilmesi format işleminde olabilmektedir.O nedenle ilk etapta sorunu çözmeyi denemek en sağlıklı işlem olmalıdır.

Lenovo laptop format atmak işlemleri için teknik servisimizden detaylı bilfi alabilirsiniz.
0 232 441 5258 * 0 507 540 7070

Lenovo Laptop Servis İşlemlerinden bazıları

Lenovo notebook format işlemi
* Lenovo notebook orjinal windows işletim sisteminin kurulumu ve güncellenmesi
* Sürücülerin (notebook driver) kurulumlerı ve güncellemeleri
* Yardımcı programların yüklenmesi ve güncellemeleri

Lenovo notebook bakım işlemi
* Termal macun değişimleri
* Anakart solisyon ile temizlikleri
* Kısa devre kontrolleri ve temizlikleri
* Notebook menteşe bakımları
* Notebook soğutma sistemi temizlikleri
* Notebook iç kasa temizlikleri
* Notebook dış kasa temizlikleri
* Notebook klavye temizliği

Lenovo izmir

14 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Lenovo İzmir – İzmir lenovo notebook – laptop servis hizmeti ile donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızın servis hizmetleri verilmektedir.

Lenovo izmir servis laptop genel bakım temizlik, parça değişimi, lcd ekran değişimi, laptop adaptör ve batarya değişimi, laptop arızaları hizmet kapsamına girmektedir.

Parça değişim ve parça onarım garantileri tarafımızdan verilmektedir.

Model gözetmeksizin onarım yapılmaktadır. Notebook adaptör ve bataryaları stoktan teslim imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işlemleri ile kısa süre içerisinde bilgisayarlarınızın arızaları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Lenovo servis izmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Call Now Button
Konuşmay Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?