Lenovo Klavye

Lenovo Klavye Satışı İzmir

Lenovo Klavye Fiyatları
Lenovo Klavye Fiyatları

Lenovo klavye satışı, stoklarımızdan teslim edilmektedir.Stoklarımızda mevcut olmayan notebook bataryaları dsitiribütör kanalından temin edilerek satışı yapılabilmektedir.Lenovo tul takımı değişimi için mutlak suretle teknik servis desteği ile birlikte klavye değişimi yapılabilmektedir.Teknik servismiz tarafında klavye değişimi yapılarak, değişim yapılan tuş takımı garanti kapsamı altına alınır.Lenovo klavyeler diğer marka ve modellerde olduğu gibi onarım teknolojisi olmayan ve mutlak suretle komple değişimi yapılması gereken laptop parçalarıdır.
Bazı durumlarda klavye tek tuşu ile ilgili bir işlem gerektiği durumda teknik servisimiz ile irtibat kurmalısınız.Lenovo teknik servisimizde atıl durumda bir çok modele ait ıskarta kalvye bulundurmaktayız.Bunun amacı kalvyelerde tek tuşta yaşanılan arıza durumunda eğer ki tuşun mekanizmasının değişimi ile sorun çözülebiliyor ise ıskarta klavyeden ilgili tuş çıkarılırak sizin klavyenize aktarım yapılması içindir.Az sayıda olan tek tuş işlemleri teknik servisimzide Ücretsiz olarak destek verilmektedir.

İzmir Notebook Teknik Servis olarak notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal problemlerini zamanın değerinin bilincinde parça değişimlerinde ve onarımlarda garanti kapsamına alıyoruz.

15 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Laptop teknik servisimize teslim edilen bilgisayarlarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

İzmir Lenovo Laptop Servisi

Lenovo İzmir Servis
Lenovo İzmir Servis

Lenovo laptop tamir servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.
Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespiti nin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.
Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.
Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

İzmir lenovo notebook tamir teknik servis EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Call Now Button
Konuşmay Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?