Lenovo Legion Y520 Adaptör

Lenovo adaptör satışı izmir
Lenovo adaptör satışı izmir

Lenovo Legion Y520 Adaptör satışı teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.Satışa sunulan tüm Lenovo laptop adaptörleri garanti kapsamı altına alınarak teslim edilir.
Piyasada çok çeşitli notebook adaptörleri bulunmaktadır.Notebook daptörü satın alırken, lenovo cihazın kullandığı voltaj ve amper değerleri ile birebir aynı olmalıdır.Ayrıca lenovo laptop adaptör soket girişi orjinal ölçülerinde olmalıdır.

Çok düşük teknoloji ve yedek parça kullanılarak üretilen notebook adaptörleri, bilgisayarınıza ciddi zararlar vermektedir.
Adaptör aşırı ısınma, adaptör kablosunun deformasyonu, adaptör erime vb. durumlar kalitesiz ve güvenilmez yapıda olan notebook adaptörleridir.Bunun gibi nedenler ile bu tip adaptörlerin kullanılmaması gerekmektedir.

Ayrıca laptop adaptörlerinde tamirat işlemi yapılmaz.Eğer ki tamirat yapılabilen yada yapılması uygun olan bir yapıları olsa idi, adaptör devre hazneleri açılıp kapatabilen yapıda olurdu.Adaptör kablosunun deformasyonu ile oluşan arıza durumunda kablonun kesilerek ek yapılması, kesinlikle önerilmeyen bir işlemdir.Amper düşüşü ve tehlike arz ettiği için, sadece adaptör değişimi ile giderilecek arıza durumu daha büyük sorunlara neden olan notebook problemlerine neden olur.

Satışa sunulan Lenovo Legion Y520 Adaptör 20v 6.75A 135w değerlere sahiptir.
Detaylı bilgilendirme ve stok bilgisi için 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070 numaralı telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya lenovo servis işleyişi

 • Müşterimiz bizimle ön telefon görüşmesi yapar yada whatsupp üzerinden yazı yolu ile teknik servis personelimiz ile irtibata geçer.Bu bilgilendirme sonrasında, bazı durumlarda cihazın teknik servise gelmesine gerek olmadığı bilgisi ile telefon ile yönlendirme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.
  Telefon görüşmesinde size sorulan sorulara ne kadar detaylı cevap alabilirsek o kadar net olarak bilgilendirme imkanımız olur.
 • Telefon görüşmesinde bazı durumlarda, arızası olan ilgili notebook modeli için yedek parça desteği olmaya bilir.Üretim tarihi çok eski cihazlar bu tip notebooklar olabilir.Teknik servis personelimiz görüşme esnasında sizden notebook model bilgisini isteyecektir.Bu bilgi ile servis desteği konusu netlik kazanacaktır.
 • Teknik servisimize teslim etmeniz gereken notebook, tarafınızda bize ulaştırılma esnasında, şikayetleriniz teslim alma aşamasında ön bilgilendirme ile teslim alınacaktır.
 • Sonrasında ilgili notebook ücretsiz arıza tespit süreci tarafımızdan başlatılacaktır.
 • Arıza tespitinin sonuçlanmasının ardından, notebook sahibi müşterimiz ile telefon irtibatı kurulacaktır.
 • Telefon irtibatında; notebook arızası, onarım süresi, ücreti ve verilecek garanti süresi size net olarak belirtilecektir.
 • Onay vermeniz durumda onraım işlemleri başlatılacak, onarım onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan tarafınıza geri iade edilmek üzere cihaz hazırlanacaktır.
 • Onay alınan notebooklar, arıza onarımları tamamlandıktan sonra test edilerek, tamir süresi tamamlanacaktır.
 • Tamamlanan işlemlerin ardından yine telefon irtibatı kurularak müşterimiz bilgilendirilecek ve teslim ta süresi başlayacaktır.
 • Tarafınızdan notebook teslim alınmaya gelindiğinde karşılıklı fiziki kontrolleri yapılarak, notebook teslim edilecektir.Bu teslimatın ardından garanti süreci başlayacaktır.

Çankaya Lenovo Servisi İşleyişi Şeması – Yukarıda belirtilen durumlar dışında elektronik parçalardan oluşan sistemlerin onarım hizmetlerini sunduğumuz için farklı durumlar ile karşılaşabilinmektedir.Fakat bu tip her durumda müşterimiz bilgilendirilecek ve onay alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır.

Lenovo servis izmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Call Now Button
Konuşmay Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?