Lenovo Termal Macun Değişimi

Lenovo Termal Macun Değişimi işlemi teknik servis bünyemizde yapılmaktadır.Lenovo laptop bakım işlemleri içerisinde yapılması gerekli olan bir uygulamadır.
Notebook termal değişimleri mutlak suretle yapılması gereken bir işlem değildir.Laptop ısı değerleri yüksek ise kontrolleri yapıldıktan sonra termal macun değişim yolu izlenmelidir.80 fahrenheit ısı değeri notebook çalışması için maximum seviye olmalıdır.Bu ısı değerinin üzerinde yada yakın seviylerde çalışan lenovo notebooklar mutlak suretle genel bakım işlemlerinden geçirilmelidir.
Lenovo notebook bakım işlemleri içeriğinde;
Bilgisayar termal macun değişimi
Anakart solüsyon bakımları
Anakart oksit temizlikleri
Laptop sağutucu temizlikleri
Kasa iç yüzey temizlikleri
Notebook menteşe hareketli aksam kontrol ve bakımları
Laptop dış yüzey temizlikleri
bigi işlemler yapılarak, uzun süreli notebook kullanımı amaçlanarak işlemler uygulanır.

Laptop bakımı neden düzenli yaptırılmalı ?

Laptop bakımları garanti sürelerinin dolmasının ardından kullanıldığı ortama göre düzenli olarak yaptırılmalıdır.Yüksek ısılarda çalışan Lenovo laptoplar, anakart entegre lehim yapısının deforme olmasına neden olacağı için, ilerleyen dönemlerde büyük arızaların çıkmasına neden olabilmektedir.O nedenle laptop fan temizliği ve genel bakım işlemleri dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur.

Lenovo Termal Macun Değişimi hakkında detaylı bilgi almak için teknik servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
0 232 441 5258 – 0 507 540 7070

14 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Lenovo adaptör satışı izmir
Lenovo adaptör satışı izmir

Lenovo İzmir – İzmir lenovo notebook – laptop servis hizmeti ile donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızın servis hizmetleri verilmektedir.

Lenovo izmir servis laptop genel bakım temizlik, parça değişimi, lcd ekran değişimi, laptop adaptör ve batarya değişimi, laptop arızaları hizmet kapsamına girmektedir.

Parça değişim ve parça onarım garantileri tarafımızdan verilmektedir.

Model gözetmeksizin onarım yapılmaktadır. Notebook adaptör ve bataryaları stoktan teslim imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işlemleri ile kısa süre içerisinde bilgisayarlarınızın arızaları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Lenovo İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Call Now Button
Konuşmay Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?